Bizottsági tagság

2014- A Fenntartható fejlődés bizottságának Tagja.

  • A Fenntartható fejlődés bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) Elnöke.

2010-2014 - A Fenntartható fejlődés bizottságának Tagja.
  • A Fenntartható fejlődés bizottságának hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi, gazdasági hatásait figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) Elnöke.

  • Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság Tagja. 2010.06.15-2013.05.06.

  • Energiaügyi albizottság Tagja. 2013.05.06-2014.05.05

  • Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság Alelnöke. 2013.05.06.-2014.05.05.

2010.12.06.-2012.03.12. - A Kolontár melletti vörösiszap-tározó átszakadása miatt bekövetkezett környezeti katasztrófával kapcsolatos felelősség feltárását és a hasonló katasztrófák jövőbeni megakadályozását célzó országgyűlési vizsgálóbizottság Elnöke.

Tartalom megosztás

Tartalom átvétel